Hakkımızda

40 yıllık tecrübesi,
uzman kadrosu ile
hızlı ve güvenli lojistiğin adresi

YRT Global Lojistik, lojistik sektöründe uzun yıllardır hizmet veren profesyonellerden oluşan yeni nesil bir işletmedir. Sektörde yılların deneyimini teknolojik yeniliklerle destekleyen YRT  Global Lojistik’in en önemli amacı hızlı ve sorunsuz bir lojistik deneyimi sunmaktır.
 
Başta denizyolu taşımacılığı olmak üzere lojistiğin tüm enstrümanlarını kombine ve ayrı ayrı olarak sunan YRT Global, optimum çözümlerle müşteri odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.
 
YRT Global Group iştiraki olan YRT Global Lojistik, 40 yılı aşkın bir zamandır lojistik deneyimine sahiptir. Dünyanın tüm limanlarına hizmet verecek geniş ağıyla, sürdürülebilir bir lojistik bakış açısıyla  kendi alanında  simge ismi olma vizyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.
0
Yıllık Tecrübe
0 +
Ülkeye Taşımacılık
0
Uzman Kadro
0 +
Hizmet Alanı

Ulaşamadığınız her noktaya ulaşmak bizim işimiz

Değişen dünyada, müşterilerin beklentilerine uygun, bilimi ve teknolojiyi esas almış, lojistik sektörünün önde gelen firmaları arasına girmek için çalışıyoruz. Sektörün değişen dinamiklerine göre müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Uluslararası taşımacılık sektöründe, farklılıklar yaratarak müşterilerimize uygun en doğru servisi, minimum maliyetler ile sunmak ve butik hizmet anlayışı ile özel servisler sağlamak için buradayız.

YRT Global Lojistik Departmanları

PAZARLAMA DEPARTMANI (SATIŞ BÖLÜMÜ)
SATIN ALMA DEPARTMANI
OPERASYON DEPARTMANI
MUHASEBE VE FİNANS DEPARTMANI
Scroll to Top