Hizmetlerimiz

Planlama ve Koordinasyon

Müşteri ihtiyaçlarına göre lojistik operasyonlarını planlayarak ve tüm süreçleri koordine ederek, etkin ve sorunsuz bir lojistik hizmet sunuyoruz.

Güvenli ve Hızlı Taşıma

Müşterilerimizin yüklerini en uygun taşıma moduyla organize ederek, güvenli ve hızlı bir şekilde taşımalarını sağlıyoruz.

İletişim ve Müşteri Memnuniyeti

Tüm süreçleri doğru ve kesintisiz bilgi akışıyla yöneterek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ve müşterilerimize sürekli destek sağlamak için buradayız.

Deniz Taşımacılığı

Dünya ticaretinin %86’sının denizyolu ile gerçekleştiği bu yüzyılda armatörlerle yapmış olduğumuz çalışmalar ve güçlü acente ağlarımızı, sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe ile birleştirerek dünya genelinde müşterilerimize denizyolu taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. FCL veya LCL tüm yüklerinizi, istediğiniz lokasyona ekonomik, hızlı ve belirlediğiniz taşıma seçeneklerini kullanarak organizasyonunuzu sağlamaktayız. Dünya’daki tüm lokasyonları düşünerek; uygun maliyetli, güvenilir ve verimli bir hizmet için özelleştirilmiş çözümler sunmaktayız. Yükleriniz için gerekli özel ekipman çeşitliliğimiz sayesinde, her türlü yükünüz için kesintisiz ve güvenilir hizmet sağlamaktayız.

Karayolu Taşımacılığı

YRT Global Lojistik olarak, köprü görevi gören Türkiye’den tüm dünyaya ihracat ve ithalat yükleriniz için lojistik desteği vermekteyiz. Ürünleriniz, doğru organizasyon, doğru planlama ile güvenilir şekilde ve tam zamanında ulaştırılmaktadır. Dünya çapında güçlü acentelerimiz ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile parsiyel ve komple araç taşıma hizmetlerini son teknolojileri kullanarak sağlamaktayız. Talebenize göre organize edilen her tip (standart/mega/askılı/frigrofik/minivan) araç imkânı ile, hızlı ve güvenilir bir çözüm ortağıyız. Taşımanın başlangıcından taşımanın teslime kadar yükün durumu hakkındaki tüm bilgileri raporlayıp uzman kadromuzca yükünüzle ilgili öğrenmek istediğiniz her detayı size tam zamanında ulaştırmaktayız.

Havayolu Taşımacılığı

YRT Global Lojistik, hava taşımacılığının gerektirdiği hızlı hizmeti, tüm dünyayı kapsayan geniş acente ağı ve yerleşik lokasyonlarıyla dünyanın tüm havalimanlarına ulaşmasına sağlayacak hizmet sunmaktayız. Sadece havalimanından havalimanına hizmet vermekle kalmıyoruz; kara-hava, deniz-hava gibi farklı taşımacılık modelleri de sunan firmamız müşterileri adına uçuş organizasyonlarında farklı alternatifler üreterek maliyet avantajı da sağlamaktayız.

Trenyolu Taşımacılığı

Demiryolu taşımaları; sevkiyat esnasında sevk edilen malzemenin cinsi ve ambalaj şekline göre farklı tipte vagonların veya konteynerlerin de kullanıldığı taşıma şeklidir. Global trade alanında uzman ekibi ile yüklerinizi hasar görmeden, istenilen lokasyonlara zamanında ulaştırılması konusunda sistematik çalışma yürütmektedir. Paketlemeden, malların teslimine kadar yürütülen tüm süreçlerin, bilgi yönetim sistemleri üzerinden takip edildiği taşıma süreci ile müşterilerimize güvenilir bir taşıma hizmeti sağlamaktayız. 

Kombine Taşımacılık

YRT Global Lojistik, alanında uzman kadrosu ile müşterilerimizin proje taşımacılığı alanında özel çözümler sunmaktayız. Ağır tonajlı ve yüksek hacimli yüklerin gönderim sürecini müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda istenilen noktaya en uygun rotayı belirleyerek en hızlı, en güvenilir ve en avantajlı bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Depolama

Lojistik depo veya depolama, belirli bir noktadan alınan ürün ve yüklerin teslim alınarak bir süre muhafaza edilmesi ve daha sonra istenilen noktalara aktarılmak üzere hazırlanması işlemidir. Kullanılan depolar, ürünlerin ne kadar süre muhafaza edileceğine bağlı olarak belirlenir. Depo çeşitleri, ürünlerin hava ile temas durumu kapsamına bağlı olarak farklılık gösterir. Bunlar kısaca açık hava, kapalı hava ve soğuk hava depoları şeklindedir. Depolama süreçleri genel olarak beş aşamada incelenmektedir. Bu Aşamalar: • Mal kabul süreci, • Malların depo içerisinde taşınması süreci, • İstifleme süreci, • Sipariş toplama süreci ve son olarak • Malların depodan sevkiyatı süreci olarak gerçekleşmektedir.

Her zaman yanınızda

YRT Global ile daha hızlı, daha güvenli

Taşıma, depolama ve gümrükleme de uzman kadromuz ve teknolojimizle daha hızlı yol alın.

Scroll to Top